Рада відхилила закон про хімічну кастрацію педофілів


Верховна Рада схвалила пропозиції президента відхилити закон про хімічну кастрацію педофілів. За це рішення проголосували 238 народних депутатів із 366, зареєстрованих у сесійній залі, – передає “Газета”. Об этом сообщает 1stvc.in.ua со ссылкой на СМИ.

Відповідно до Основ законодавства України про охорону здоров’я, застосування примусових заходів медичного характеру стосовно осіб, які вчинили суспільно небезпечні діяння, примусового лікування до осіб, які вчинили злочини та мають хворобу, що становить небезпеку для здоров’я інших осіб, допускаються виключно з підстав і в порядку, передбачених законом.

“Водночас закон, що надійшов на підпис, не містить чітко визначеного порядку примусового застосування хімічної кастрації. За таких обставин введення антиандрогенних лікарських препаратів усім засудженим, які вчинили згаданий злочин, незалежно від наявності в особи протипоказань до введення таких препаратів, може мати наслідком погіршення стану її здоров’я або стати причиною передчасної смерті. Відтак матиме місце порушення невід’ємного права на життя, закріпленого Конституцією України”, – наголосив президент Володимир Зеленський.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/rada-vidkhylyla-zakon-pro-khimichnu-kastratsiiu-pedofiliv/”

ТОП новости

Вход